Bir kere düşünce aşk’a, Gökhan Namlı & Sevme şarkısı

Merhabalar,

O kadar monotona bağladık ki yazacak bir şey bulamıyorum.. Çok sıkıcı ama bi o kadar da yoğun günler geçiriyorum.. Yeni müvekkiller.. Yeni yeni çiçeği burnunda icra dosyaları.. Yeni borçlular, yeni simalar, yeni tanışıklıklar.. Ne hoş değil mi? Kendimden bahsetmek için yazmıyorum aslında bu yazıyı.. Sadece şarkı sürükledi ve ben kötü modlardayım..

Sevmek ihtiyaç mı diye soruyorum kendi kendime.. Veya sevgiye, sevmeye hasret kalınır mı? Özlenir mi bu duygular? Tamam düşünmek güzel ya sonrası? Dönüp bakıyorsun sevdalandığın dönemlere, aşka düştüğün kişilere.. Kim var yanında ya da hala birileri var mı yanında? Karma karışığım, darmadağın.. Hatta dağınık, çok dağınık.. Her şeyim dağınık..

Gelelim sizin için seçtiğim şarkıya.. Normalde rahmetli İbrahim Erkal’dan dinlemiştik sevme şarkısını.. Ve onunla sevmiştik bu şarkıyı, nurlar içinde yatsın.. Popüler olmayıp yorumlarını sevdiğim üç-beş kişi vardır.. Bunlardan ilk sırayı Ramazan Küçük (sevme şarkısından şu yazıda bahsetmiştim) alır, ikinci derseniz Gökhan Namlı’dır. Gökhan Namlı – Sevme şarkısı sizler için gelsin.. Dinlemek isteyenler şu linki kullanabilirler.. Gökhan Namlı – Sevme şarkısı sözlerini paylaşıp uzaklaşayım buralardan.. Mutlu yarınlar cümleten..

Nasıl anlatayım pişmanlığımı, sensiz ne haldeyim sorma.. sorma..
Sana bakanlara düşmanlığımı, cahilliğime de yorma..
Sen gideli her şey renginden oldu, gönlümün gülleri sarardı, soldu..
Hayatımın gülen yüzü kayboldu, bir çift dileğim var kırma.. kırma..

Tutma benim gibi onun elini, onu benim gibi sevme.. sevme..
Ben kimseyi sevmedim senin gibi, sen de benim gibi sevme.. sevme..

Nasıl sever, nasıl kıskanırmışım.. Nasıl da gitmene sessiz kalmışım..
Sen gitmişsin ama ben ağlamışım, hala seviyorsan durma durma..
Bakma benim gibi onun yüzüne, ona yüreğini verme.. verme..
Bakma benim gibi onun gözüne, gönül sarayını serme.. serme..

Bu yazı alıntı, bunalım, günlük, içime sığmayanlar, olan biten, şarkı türkü, senden kalan, sizin için seçtim, tavsiye kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir