Arabesk rüzgarlar – Gökhan Namlı & Ceylan Konat – Çıkma Karşıma şarkısı.

Öncelikle merhabalar..

Bugün hem şarkıda, hem içimde arabesk rüzgarlar esmekte.. Allahtan haftanın son günü, (inşallah) güzel bir hafta sonu bizi bekler inşallah.. Tabii genel olarak hayatımız Samsunspor’a bağlı olduğu için inişler, çıkışlar çok oluyor maalesef.. Yarın Eskişehirspor’la maçımız var.. Okuyan birileri varsa şans dilesin lütfen.. Samsunspor galip gelirse kafalar tertemiz, güzel bir hafta bizi bekler.. 🙂

Sonrasında iş güç.. Bitmiyor.. Hatta başlayamıyoruz.. Bürodaki yavaşlık, çalışmama isteği insanlarda devam ediyor.. Ve ister istemez bu benimde çalışmamama neden oluyor.. Neyse iş belli, yapacak şeyler belli.. Hallederiz inşallah..

Neyse gelelim sizin için seçtiğim düete.. Önceki yazılarımda da anlatmışımdır.. Ramazan Küçük ve Gökhan Namlı’nın yeri ayrıdır bende.. Bu yazımdaki şarkıyı Gökhan Namlı’dan seçtim.. Gökhan Namlı & Ceylan Konat – Çıkma Karşıma şarkısı sözleri sizler için geliyor… Dinlemek için şu linki kullanabilirsiniz.. Ayrıca şarkının sözü Gökhan Namlı’ya aitmiş.. Mutlu yarınlar cümleten!

Gökhan Namlı & Ceylan Konat – Çıkma Karşıma şarkısı sözleri;

Çıkma karşıma, gözlerimi alamam..
Geldin mi aklıma, ölürüm inanamam..
Efkarım oldun, üzdüm kendi kendimi..
Yalan de ne olur, bu hikaye bitti mi?

Ne yani gittin mi? Beni senden sildin mi?
Böyle bir son değildi, biz bunu hak etmedik..

Gönlümden geçen anıların figanı..
Gittiğin günden beri bir başkasıyım aynı..
Sebebim sen ol benim, bırak falan filanı..
Ya da al kollarına.. Benimle yaşa aşkı!

Bu yazı alıntı, bunalım, günlük, içime sığmayanlar, olan biten, şarkı türkü, sizin için seçtim, tavsiye kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir